Uherské Hradiště – Tisková zpráva

Rodinná investiční společnost REAL KREDIT a.s. se stala spolumajitelem regionální televize TVS. TVS (Televize Vašeho Srdce) je regionální televize, působící ve Zlínském a Jihomoravském kraji téměř 25let.

Praha, 4. dubna 2023 – Rodinná investiční společnost dnes oznámila svou akvizici regionální televize s přesahem v několika českých krajích. Nová akvizice se stane součástí portfolia společnosti a zároveň bude využita k dalším investicím do oblasti médií.

„Jsme velmi rádi, že jsme se stali spolumajiteli této regionální televize. Věříme, že tato investice bude pro naši společnost významným přínosem a zároveň přispěje k dalšímu rozvoji médií v regionu,“ uvedl Antonín Štěrba ml.

Společnost plánuje investice do modernizace technologií, vylepšení programového obsahu a rozšíření distribučních kanálů. „Chceme poskytovat divákům kvalitní a zajímavý obsah, který bude odpovídat moderním trendům a zároveň bude respektovat potřeby místní komunity,“ dodal Antonín Štěrba.

Regionální televize již nyní nabízí divákům pestrou škálu zpravodajských a publicistických pořadů, ale také zajímavé kulturní a sportovní přenosy. Společnost plánuje na této nabídce dále pracovat a posílit tak svou pozici na trhu.

„Věříme, že naše zkušenosti a know-how v oblasti investování nám pomohou v dalším rozvoji této regionální televize. Chceme, aby se stala jedním z lídrů v oblasti regionálního vysílání a aby byla pro diváky atraktivním a kvalitním zdrojem informací a zábavy,“ uzavřel Antonín Štěrba ml.

„Vítáme záměr investovat do modernizace technologií i diskusi o atraktivnosti programové nabídky. Věříme, že díky novému partnerovi budeme moci nabídnout našim divákům ještě kvalitnější a zajímavější televizní obsah, který bude reflektovat nejen regionální odlišnosti jihovýchodní Moravy, ale i moderní trendy v televizní produkci,“ komentuje transakci Jan Dudek.

„Jako zakladatele regionální televize TVS mě těší, že jsme našli partnera, který má zájem o rozvoj společnosti a podporu kreativity v oblasti médií,“ uvedl Jan Dudek.

O společnosti J.D.Production s.r.o.

J.D.Production s.r.o. je držitelem licence od Rady pro RaTV a provozuje jako svou hlavní činnost Regionální televizi TVS. Ta díky svému územnímu pokrytí, ale především rozsahu produkce, patří k největším krajským televizím v ČR. Standardní chod společnosti zajišťuje tým cca 20 redaktorů, reportérů, kreativců, kameramanů a střihačů, do týmu patří i silné obchodní oddělení a dalších více než 10 externích spolupracovníků. Běžnou týdenní produkci tvoří téměř 50 reportáží, diskusní pořady, dokumenty, publicistika.

www.itvs24.cz

O společnosti REAL KREDIT a.s.

REAL KREDIT a.s. je progresivní rodinná společnost spravující firmy se zaměřením na automobilové odvětví, nemovitosti, zdravotnictví. Mezi stěžejní aktivity společnosti patři automobilová divize, firmy UH CAR, s.r.o. a UH CAR AUTO, s.r.o. které již přes 20 let působí na trhu prodeje a servisu nových a ojetých automobilů. Akvizicí společnosti J.D.Production s.r.o. nově vstoupila také do světa médií.

www.realkredit.cz