Rodinná firma REAL KREDIT a.s. se stala podílníkem ve společnosti Brynn, a.s., která vlastní pozemky o celkové výměře přes 120.000 m2 ve Starém Městě u Uherského Hradiště. Tyto pozemky se nachází v atraktivní lokalitě v sousedství budované dálnice Babice – Staré Město a frekventované silnice I/55. 

,,Tato lokalita unikátní z několika pohledů. Kromě skvělého dopravního napojení jsou pozemky dle územního plánu určeny k využití pro výstavbu objektů výroby či skladovaní. V nejbližší době budou probíhat jednání se zájemci o jednotlivé parcely se záměrem následné výstavby, jak z řad místních podnikatelů, tak i mezinárodních firem.‘‘ komentuje Mgr. Antonín Štěrba, předseda představenstva REAL KREDIT a.s. a Brynn a.s.

Předchozí majitel, společnost AVX Czech Republic s.r.o., měla zde již jednou povolenou výstavbu nových výrobních kapacit, avšak zvolila zbudovat tento objekt mimo Uherskohradišťsko, kde již jednu výrobu provozuje a tímto zůstaly parcely bez využití.

Projekt s názvem Business park Špílov počítá s přípravou a budováním páteřní infrastruktury tak, aby v co nejbližší době byla připravena pro investory.