Tisková zpráva: Setkání investorů společnosti REAL KREDIT a.s.

Ve čtvrtek 6. října 2022 se v areálu Panského dvora v Kunovicích uskutečnilo historicky první Setkání investorů společnosti REAL KREDIT a.s. Téměř stovka účastníků velmi pozorně sledovala především odpolední oficiální program. V něm rodinný holding Štěrbových představil čtyři základní podnikatelské aktivity, na kterých stojí současný úspěch společnosti.

Úvodní prezentace nejstaršího segmentu – Autosalonu UH Car a společnosti UH Car Auto – se ujal Martin Štěrba, stejně jako na závěr bloku představení finančních služeb a operací, které znamenají jednak pohon pro ekonomické aktivity holdingu a současně fixní, pravidelné a spolehlivé výplaty výnosů pro investory.

Antonín Štěrba jr. Ve svém bloku potom představil nejmladší podnikatelskou aktivitu, kterou je distribuce a prodej zdravotnického materiálu. Společnost MediCredit a e-shop Mediskont se specializují na ochranné prostředky (oděvy a rukavice), hygienické prostředky a hojení ran. Jsou dodavatelem nejen pro domácnosti a firmy, ale i pro sociální zařízení, zdravotnická zařízení jako jsou nemocnice, záchranné služby či polikliniky. Samostatný blok prezentace věnoval podnikání v segmentu realit.

Zakladatelem rodinného holdingu je Antonín Štěrba st. Ten ve svém úvodním slovu ocenil přínos a akceleraci, kterou do podnikání přinesli oba synové: „Jsem rád, že hlavní podnikatelské břímě už několik let leží na bedrech našich synů, kteří za poměrně krátkou dobu pozvedli rodinné podnikání výš, než se to podařilo mně“. A samozřejmě poděkoval přítomným partnerům a investorům, kteří pomáhají holdingu realizovat jejich podnikatelské plány a vize.

Vedle společenské části setkání se s velkým ohlasem setkala také malá charitativní dražba. Pouhých osm položek vydělalo celkem 47 900 Kč. Tuto částku REAL KREDIT zdvojnásobil a ještě v průběhu večera tak mohli bratři Štěrbovi odevzdat šek na 95 800 Kč do rukou ředitele uherskohradišťské charity Jiřího Jakeše.

Podle slov obou bratrů, Martina a Antonína jr. počítá REAL KREDIT s tím, že podobná setkání se stanou pravidlem. Partneři a investoři společnosti totiž oceňují, považují za zásadní a důležité, jejich osobní přístup a otevřenou komunikaci.

Společnosti UH CAR, s.r.o., UH CAR AUTO s.r.o., a MediCredit a.s. jsou dceřinnými společnostmi rodinného holdingu REAL KREDIT a.s., založeného v roce 1997.