Společnosti MediCredit, a.s. zabývající se prodejem a distribucí zdravotnického materiálu, se přemístila do nových skladovacích prostor v Hluku. Počátkem března 2022 jsme se přestěhovali ze skladu v Uherském Hradišti do nových prostor v průmyslové zóně v Hluku. Na provozovně v Uh.Hradišti jsme se již potýkali s nedostatkem paletových míst a velmi omezenou administrativní částí.

Nové zázemí v Hluku nabídne 1.000 m2 skladové plochy, 250 paletových míst. Nové prostory umožní expedovat více než 800 objednávek denně. Sklad je vybaven také moderním skladovacím systémem od firmy KREDIT a.s. a nabídne prostor až pro 10.000 skladových položek.

Administrativní prostory jsou plně vybaveny a pro naše zaměstnance zajišťuje maximální komfort; vybavená kuchyňka, zasedací místnost, šatny. Kanceláře jsou navíc odděleny mezi sebou dvojitými skly což přispívá k zvukové izolaci mezi odděleními a maximálnímu pracovnímu komfortu.

Nové prostory zajistí skladovací a distribuční kapacity jak pro naše stálé zákazníky z České republiky, tak i ze Slovenska a přispějí k další expanzi v regionu. Skladovací prostory v Uh.Hradišti jsme přenechali sesterské společnosti UH CAR, s.r.o., která na místo přestěhuje autobazar a autopůjčovnu.

Adresa skladu:
MediCredit a.s.
Družstevní II 1531
Hluk 687 25